Bugun...
Bizi izleyin:İYİ PARTİ AKSARAY’DA BASINA TANITILDI!

Tarih: 19-12-2017 16:12:11 + -


Basın mensupları ile buluşan İYİ Parti Aksaray İl başkanı Özhan Türemiş, millet adına bir görev üstlendiklerini ve bu görevi layığı ile yerine getirmek için çaba göstereceklerini belirterek, “Hedefimiz güçlü bir Türkiye, mutlu bir Aksaray olacak” dedi.


İYİ PARTİ AKSARAY’DA BASINA TANITILDI!

İYİ Parti Aksaray İl başkanı Özhan Türemiş Aksaray’daki basın mensupları ile bir araya geldi. İl ve İlçe teşykilatlarını tamamlayarak parti çalışmalarına başladıklarını söyleyen Başkan Türemiş, “Ülkemiz, bir asrı aşkın süredir çok partili siyasal hayata sahiptir.Milletimiz, bu süre içinde, karşılaştığı bütün sorunları, bunalımları, daralmaları, hep milli irade yoluyla aşmıştır. Her zaman demokratik siyaseti tercih etmiş ve yoluna yeni açılımlarla devam etmeyi, her zaman başarmıştır. Şimdi yeni şeyler söyleme zamanıdır. Tarih hep tanıklık etmiştir ki, Aziz Türk Milleti zor zamanları, her daim büyük sorunlarını aşacak gücü, siyasi bunalımları aşma tecrübesi, yine demokratik siyasetten sapmadan, Türkiye’nin önünü aşmaya karar vermiştir. Milletimiz, kararmakta olan ufkumuzu, “İyilik Güneşi” ile aydınlatmaya, ileriye bakmaya azimlidir. Milletimiz, yeni bir siyasal hareketle, yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye yoluna devam etmek niyetini, açıkça beyan etmektedir” dedi. 

 

MİLLET ADINA GÖREV ÜSTLENDİK

 

İYİ Parti olarak Aksaray’da millet adına bir görev üstlendiklerini ve bu bilinçle çalışmalara yoğunlaşacaklarını belirten Başkan Türemiş, “Umutlarımız var. Hayallerimiz var. Zengin bir Türkiye istiyoruz, adil bir Türkiye istiyoruz, özgür bir toplum istiyoruz, mutlu bir Türkiye istiyoruz. Bunu başarmaya hem gücümüz var hem de hakkımız.   Yeni bir siyasal hareketle, İyi bir siyasal hareketle, AKSARAY ve Türkiye kucaklaşmasını gerçekleştiriyoruz. Bu çağrı, hem ülkemize ‘’İYİ’’ hem de Aksaray’ımıza ‘’İYİ’’ gelecektir” diye konuştu. 

 

MİLLETİMİZİ BAYRAM  SOFRASINDA BULUŞTURACAĞIZ

 

İYİ Parti olarak misyonlarını ve vizyonlarını da paylaşan Başkan Türemiş, “İYİ partinin en önemli misyonu, Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER hanımefendinin ifade ettiği gibi ‘’ Türk Milletini Bayram sofrasında’’ buluşturmak barış, huzur, güven içinde kucaklamaktır. Parti yönetimimiz tüm siyasi partilere gönül vermiş kardeşlerimizi içerisinde bulunduğu yeni ve iyi bir oluşum hareketidir. Milletimizin beyanına kayıtsız kalmayan kurucularımızın aldığı tarihi sorumlulukla kurulmuştur. Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğüne inanan din, ırk ve dil mensubiyeti gözetmeksizin her kesimi kucaklayabilen yol arkadaşlarımızın öncülüğünde, teşekkül ettirilmiştir. İYİ Partimizin çağrısı, 21 inci yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, değişen çağa ayak uyduran, güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye çağrısıdır. Bu çağrı, hem ülkemize ‘’ İYİ ‘’ hem de Aksaray’ımıza ‘’İYİ’’ gelecektir” ifadelerini kullandı. 

 

HEDEFİMİZ GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE MUTLU BİR AKSARAY

 

“Zamanın bu kadar hızlı aktığı ve etkileyici olduğu bir dönemde, zamanı kovalamak ve zamanın vereceği ruh ve ilhamı yakalamak bir zorunluluktur” diyerek açıklamasını sürdüren Başkan Türemiş, “Yavaşlayanın geri kaldığı eski dünya değil, yavaşlayanın kaybettiği yeni bir dünya’’ ile karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz. Ülkemizin gelişen dünyadan ve gelişmeden kopmasına asla müsaade etmeden, iyi bir Türkiye ve iyi bir Aksaray için, itibarlı bir devlet, zengin bir millet için, adalet için, hürriyet ve demokrasi için. Güçlü ve mutlu bir Türkiye ve Aksaray için cesaret ve kararlılıkla çalışmalarımıza başladık. Çağrımız bütün Türkiye’ yedir. Çağrımız tüm Aksaray’ımızadır. Yenilenecek ve güçleneceğiz. Mutlu bir Türkiye ve mutlu bir Aksaray olacağız. Türkiye ‘’İYİ’’ olacak! Aksaray ‘’İYİ’’ olacak. Partimiz milletimize, Vatanımıza ve Aksaray’ımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Başkan Türemiş daha sonra il ve ilçe yöneticilerini basına tanıttı.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
  Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
 • Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
  Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
 • Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
  Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
 • CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
  CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
 • Dünyanın en pahalı 10 şehri
  Dünyanın en pahalı 10 şehri
 • Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
  Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
FOTO GALERİ
YUKARI smok alien smok smok AL85 smok G-Priv 2 elektronik sigara şehirler arası evden eve nakliyat film izle gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat Bahisnow moda blog sen anlat karadeniz izle İkinci El Bilgisayar Alan Yerler