смотреть порно онлайн

Akşener: Mikrofon delikanlılığı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İdlib konusunda, “Mikrofon delikanlılığını artık bırakın ve gerekeni yapın" dedi.
 Tarih: 11-02-2020 14:14:03
Akşener: Mikrofon delikanlılığı!

 

Meral Akşener, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) partisinin grup toplantısında konuştu.

Akşener, yeni haftaya, yeni bir acıyla girdiklerini belirterek, Suriye rejiminin İdlib'deki saldırısına şöyle değindi:

“Evet, artık tahammülümüz kalmadı. Bu iş öyle açıklamayla falan olmaz. Ülkemizi soktuğunuz Suriye bataklığında, Mehmedim can veriyor, siz daha neyi bekliyorsunuz? Diplomasi seçeneği elbette kıyıda durmalı ama Mehmedim toprağa düşerken ve bunu bir devletin askeri yaparken, lafı uzatmanın anlamı yok. Mikrofon delikanlılığını artık bırakın ve gerekeni yapın."

Akşener, geçen hafta Van'daki çığ faciası ve İstanbul'daki uçak kazasın hatırlatarak, kazaların hayatın bir gerçeği olduğunu ancak, işin uzmanlarının, her iki kaza için de, özveriyle yürütüldüğünden şüphe etmediğimiz kurtarma çalışmalarındaki hatalara işaret ettiğini belirtti.

İYİ Parti Genel Başkanı, uçak kazası konusunda ise, şunları söyledi:

“Sabiha Gökçen'de yıllardır bitirilemeyen ikinci piste ve bunun sonucunda kullanılmaya devam edilen, Sayın Bakan'ın tabiriyle, 'yorgun piste' dikkat çekiliyor. Biliyorsunuz, İstanbul'da kaza yapan uçaktan hemen önce, aynı piste iniş yapmaktan vazgeçen, bir başka uçağın yolcularından biri de bendim. Yaşadığımız her felakette sergilenen bu beceriksizlik, benim uykularımı kaçırıyor."

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI