Bugun...
Bizi izleyin:Motorlu Tente Sistemlerinde Yenilikçi Adımlar

Tarih: 13-02-2018 08:11:21 + -
Motorlu Tente Sistemlerinde Yenilikçi Adımlar

İnsanlar günümüzde yaşam alanlarını genişletmek için farklı uygulamalar gerçekleştirmektedirler. Tente sistemleri günümüzde geleneksel anlayışın dışında, mekânlarınızı artık sadece gölgelik alan sağlayan yerler olmaktan çıkarmaktadır. Özgün tente uygulamaları yeni mekânlar oluşturma konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Bu noktada kaliteli malzeme kaliteli ürün anlayışıyla sürdürülebilir kaliteyi benimseyen firmaların tercih edilmesi önemlidir. Tente sistemlerinde sunulan her açıya uyum sağlayan esnek yapı özellikleri, güçlendirilmiş taşıyıcı profiller, sağlam ve kolay kullanıma sahip olma nitelikleri, estetik ve güvenli dış mekân alanları tasarlanmasına katkı sağlar. Yaz-kış demeden size keyif veren dış ortamlarda vakit geçirmenizi sağlayacak motorlu tente uygulamaları esnek mekânların önünü açmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Motorlu Tente Modellerinde Doğru Tercih

 


Gölgelendirme uygulamalarında yeni bir anlayış sunan yeni nesil motorlu tente modelleri, insanların dış mekânlarda daha konforlu vakit geçirebilmeleri açısından büyük önem kazanmıştır. Sektörde birçok nitelik ve yapıda tente sistemleri bulunmaktadır. Aşağı yukarı hareket ettirilebilir giyotin cam sistemlerinden, sağlam yapıları ile dikkat çeken alüminyum tavan sistemlerine kadar, mekânın özelliklerine göre farklı yapıdaki uygulamaları gerçekleştirmek mümkündür. Bu sistemlerde özelikle otomatik hareket ettirilebilen tente sistemler öne çıkmaktadır. İnsanlar özellikle son yıllarda yaşam alanlarının dış ortamlara doğru genişletilmesini tercih etmektedir. Bunu sağlayan şey ise daha rahat, taze nefes alabilmek, dilediği zaman gökyüzünü görebilme isteği olarak öne çıkmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

Üretimin diğer alanlarında olduğu gibi motorlu tente fiyatları konusunda da tercih edilen ürünün nitelik ve kalite değerleri belirleyici bir unsur olarak karşımıza çıkar. Özellikle pergola sistemlerde motorlu tente uygulamasının önem kazandığı görünmektedir. Zira pergola tente özellikle cafe, restoran, otel gibi işletmelerde tercih edilmektedir. Bu mekânlarda sistemin istenen zamanda kolayca katlanmasını veya açılıp kapanmasını sağlamak önemli bir konudur. Dış mekânlardan hem yazın hem de kışın keyif almayı kolaylaştıran tente sistemlerinde de öne çıkan bazı faktörler bulunmaktadır. Bunları esneklik, sağlamlık, kullanışlılık, şık görünüm şeklinde sıralayabilmek mümkündür. Motorlu tente modelleri bu noktada tente uygulamalarının daha zahmetsiz ve kolay kullanılabilmesini sağlamaktadır. Dış mekanlarınızı yıl boyu kullanabilmek için tente uygulamalarına göz atın.

 


Daha fazlası için http://patellagrup.com/

 

 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
  Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
 • Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
  Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
 • Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
  Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
 • CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
  CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
 • Dünyanın en pahalı 10 şehri
  Dünyanın en pahalı 10 şehri
 • Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
  Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
FOTO GALERİ
YUKARI smok alien smok smok AL85 smok G-Priv 2 elektronik sigara şehirler arası evden eve nakliyat film izle gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat Bahisnow moda blog sen anlat karadeniz izle İkinci El Bilgisayar Alan Yerler Moringa Çayı Sipariş Ver gebze evden eve nakliyat