Bugun...
Bizi izleyin:Karadeniz'de HAYIR Koridoru!

Tarih: 01-04-2017 12:16:31 Güncelleme: 01-04-2017 13:18:31 + -


Türkiye’yi il il dolaşan CHP Balıkesir Milletvekili Av. Namık Havutça Karadeniz bölgesindeki 5 günlük hayır programına başladı.


Karadeniz'de HAYIR Koridoru!

Havutça, “Karadenizin batısından-doğusuna, il-il, ilçe-ilçe vatandaşla buluşup Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün halkımıza bıraktığı mirasla ilgili şu tarihi sözlerini hatırlatıyoruz” dedi.

 

“Şimdiye kadar milletimizin başına gelen bütün felaketler, kendi kader ve alınyazısını başka birsinin eline terk etmesinden kaynaklanmaktadır.”

“TBMM yalnız ve yalnız milletindir. Milletin seçtiği milletvekillerinden oluşur. Bu meclis yalnız ve yalnız milletin emrine boyun eğmek zorundadır. İsmi ve makamı ne olursa olsun millet bu hakkını bir şahsa ve makama teslim edemez.”

“İşte tüm dünya tarafında yüzyılın lideri olarak anılan ATATÜRK’ün bizlere yol gösteren o anlamla sözleri” diyen Havutça ve arkadaşlarının Karadeniz’deki programı; 31 Mart’ta Bartın ve Zonguldak’ta başladı, 4 Nisan’da Rize ve Artvin’de son bulacak.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile birlikte referandum öncesinde 'hayır' mitingi için Karadeniz turuna başlayan Havutça dün Bartın ve Zonguldak’ta halka seslendi.

İnce ile beraber CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve birçok gönüllünün katıldığı tek adamlığa hayır mitingleri yurdun dört bir tarafında devam ediyor.

 

1 Nisan Cumartesi günü saat 13.30 da Karabük,  saat:16.30’da Kastamonu’da devam edecek Karadeniz programı, miting ve toplantılarla 4 Nisana kadar devam edecek.

 

Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve Bolu Milletvekili Tanju Özcan’nın  31 Martta başlayan 4 Nisanda sonara erecek Karadeniz mitinglerinin programı şu şeklide;

 

31 Mart 2017

 

Bartın saat:14,00

Zonguldak saat : 17,00

 

1 Nisan 2017

 

Karabük saat :13,30

Kastamonu saat:16,30

 

2 Nisan 2017

 

Sinop saat: 14,00

Bafra saat: 16,30

Samsun Merkez saat: 18,30

 

3 Nisan 2017

 

Ünye saat:13,30

Ordu Merkez saat: 15,30

Giresun saat: 17,00

 

4 Nisan 2017

 

Rize ve Arhavi 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
  Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
 • Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
  Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
 • Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
  Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
 • CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
  CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
 • Dünyanın en pahalı 10 şehri
  Dünyanın en pahalı 10 şehri
 • Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
  Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
FOTO GALERİ
YUKARI smok alien smok smok AL85 smok G-Priv 2 elektronik sigara şehirler arası evden eve nakliyat film izle gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat Bahisnow moda blog sen anlat karadeniz izle İkinci El Bilgisayar Alan Yerler Moringa Çayı Sipariş Ver gebze evden eve nakliyat