Bugun...
Bizi izleyin:Havutça, Çocuklarımız İçin “Hayır”lı Bir Türkiye!

Tarih: 30-03-2017 12:25:48 + -


“Hayır” mitinglerinde dur durak bilmeyen CHP’li vekiller Muharrem İnce ve Namık Havutça, hayır mitingi için bugün saat: 18.00’de İzmir Alsancak meydanında İzmirlilerle buluşacak.


Havutça, Çocuklarımız İçin “Hayır”lı Bir Türkiye!

Referanduma sayılı günler kala CHP Balıkesir Milletvekili Av. Namık Havutça Hayır mitingleri için ülkenin dört bir tarafını gezip referandumun neleri getirip neleri götüreceğini anlatmaya devam ediyor.

 

Bir bakıyorsunuz Balıkesir’de bir bakıyorsunuz Edirne’de bir bakıyorsunuz İzmir’de bir bakıyorsunuz Karadeniz’de, Ülkenin her tarafını karış karış gezen CHP’li Havutça bazen tek başına bazen Kemal Kılıçdaroğlu ile bazen Muharrem İnce ile bazen de diğer illerin milletvekilleriyle mitinglere toplantılara katılarak ülkenin dört bir tarafında “hayır”ıanlatıyor.

 

Hem kentimizde hem de diğer illerdeki programlara katılarak aralıksız çalışmalarını sürdüren Havutça önceki gün ManisaSaruhanlı’da,Akhisar’da,Salihli’de,Alaşehir’deki çalışmalarını bitirdikten sonra bugünde İzmirAlsancak’ta Muharrem İnce ile beraber saat 18,00’de mitinge katılacak.

 

Tek adam rejimine hayır demek için yola çıktıklarını belirten CHP’li Havutça; “bu anayasa değişikliği ile tüm Türkiye’nin Cumhurbaşkanının tek bir partinin cumhurbaşkanına indirgenmesinin tarafsızlığını yitireceği gibi ülke tamamen kutuplaşacaktır. Ya çocuklarımıza güzel, hayırlı bir Türkiye bırakacağız. Ya çocuklarımıza demokrasisi olmayan bir Türkiye bırakacağız. Ya hep birlikte hiçbir ayrım yapmadan bütün vatandaşlar barış içinde yaşayacağız ya da bu toplum ikiye, üçe bölünmüş olacak. Sorun memleket sorunu çözeceksek beraber çözeceğiz. dedi”

 

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
  Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
 • CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
  CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
 • Dünyanın en pahalı 10 şehri
  Dünyanın en pahalı 10 şehri
 • Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
  Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
 • Taksim'deki CHP Mitinginden kareler!
  Taksim'deki CHP Mitinginden kareler!
 • Toplu taşıma araçlarında ilginç kareler
  Toplu taşıma araçlarında ilginç kareler
FOTO GALERİ
YUKARI