Tümü
Erdoğan'a bozkurt selamı
18.02.2014 - 09:16:51
Fox TV kameramanı Ankara'da oldukça ilginç bir görüntüyü kaydetti. İşte Erdoğan'ı bozkurtla karşılayan o ilginç görüntü;

Başbakan Erdoğan katıldığı Fatih Projesi'nin tablet dağıtım töreninde,bozkurt işareti yapan bir öğrenci korumalara ecel terleri döktürdü. Fox TV kameramanı Mahmut Özgür'ün kendilerini çektiğini farkeden korumalar, önce öğrenciyi ablukaya aldı ardından da program bitine kadar başında bekledi.

Fatih Portakal'ı keyiflendiren haberin adresi bu kez Ankara... Başbakan Erdoğan, Fatih Projesi kapsamında dağıtılacak tabletler için Ankara'da öğrencilerle buluştu. Erdoğan'ın salona girişinde ise en arka sıralardan bir öğrenci, programa katılan protokolü bozkurt selamıyla karşıladı.

FOX TV KAMERAMANI KAYITTA

Bu ilginç anları görüntüleyen Fox TV kamerasına bir kaç dakika sonra da bu kez Başbakanlık korumalarının telaşı takıldı. Korumalar kameramanı görünce önce öğrenciyi ablukaya aldı ardından da öğretmeniyle birlikte program bitine kadar başında kaldı.

PORTAKAL'DAN BOZKURT İŞARETİ

Haberin detayda saklı olduğunu söyleyen Fatih Portakal ise haberi sunarken, daha iyi anlaşılması için canlı yayında bozkurt işareti yaptı. İşte o haber ve Portakal'ın bozkurtişareti;Yorum Yaz
Güvenlik Kodu Resmi Yenile
Libya devrimini kutladı
Bilal Erdoğan'ın Saklanan İfadesi
Diğer Haberler
Hamas'ın kazandığını düşünüyorlar
İsrail bu kararı iptal etsin
Ankara’da traktör ile kamyonet çarpıştı: 3 yaralı
Sotloff'un infaz edildiği iddia edildi
IŞİD etnik temizlik yapıyor
İtirazı olanlar itirazlarını yapar
Diyarbakır'da F-16 düştü
Akdoğan AA Editör Masası'na konuk olacak
Diyarbakır'da F-16 savaş uçağı düştü
First Lady'den İlk İcrat

574
0