Bugun...
Bizi izleyin:Erdoğan: ''Daha önce 7 kez yenildiler, 16 Nisan’da bir kez daha yenilecekler''

Tarih: 20-03-2017 10:55:06 Güncelleme: 20-03-2017 11:47:06 + -


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Futbol Zirvesi'nde konuştu.


Erdoğan: ''Daha önce 7 kez yenildiler, 16 Nisan’da bir kez daha yenilecekler''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Futbol Zirvesi’nde konuştu. Erdoğan’ın buradaki gündeminde de 16 Nisan’da yapılacak yeni anayasa referandumu vardı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları;

 

Dünyanın her yerinde itilip kakılan kenar mahalle çocuklarının umududur futbol. Çocukluğumuzun da hikayesidir. Ben profesyonel değildim. Amatördüm. Hayatımın her aşamasında futbolun baha neler kazandırabildiğini biliyorum. Bu oyundan çok istifade ettim. Özellikle siyasetin temelde futbolla birçok ortak yönü olduğuna inanıyorum. Spor gibi siyasetin özü de rekabettir. Futbol gibi siyaset de aşk ve adanmışlık olmayınca sürdürülebilir bir iş değildir.

 

YENİ ANAYASA REFERANDUMU İLE İLGİLİ

 

Siyatetin kaliteki yükseldikçe sandıkları yıkıcı siyasetle şikeyle elde edeceğini sananlar millet tarafından tasfiye edilmiştir. Fikirlerinin gücüne güvenmeyenler anayasa değişikliğine karşı şiddete ve yalana başvurmaktan çekinmediler. Anayasa değişikliğini maddeleriyle tartışmak yerine akla hayale sığımayan yalanlarla milletin kafasını bulandırıyorlar. 18 yaşındaki genç parlamentoya girebilecek. Bu ne demek, genç ve dinamik insanlar orada olacak demek. Bazılarının jübile zamanı gelmiş hâlâ direniyorlar. Daha önce 7 kez yenildiler, 16 Nisan’da bir kez daha yenilecekler.
Kaynak: sözcüFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Gündem Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
  Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
 • Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
  Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
 • Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
  Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
 • CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
  CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
 • Dünyanın en pahalı 10 şehri
  Dünyanın en pahalı 10 şehri
 • Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
  Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
FOTO GALERİ
YUKARI smok alien smok smok AL85 smok G-Priv 2 elektronik sigara şehirler arası evden eve nakliyat film izle gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat Bahisnow moda blog sen anlat karadeniz izle İkinci El Bilgisayar Alan Yerler