Tümü
BDP Adayı Osman Baydemir Balıklıgöl'de
25.01.2014 - 15:40:10
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir, seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl'e gitti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir, seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl'e gitti. Hazreti İbrahim'in doğduğuna inanılan mağarayı ziyaret eden Baydemir, balıklara yem attı, dilek tuttu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir dün kente gelip seçim çalışmalarını başlattı. Akşam Diyarbakır'a dönen Baydemir, sabah yeniden Şanlıurfa'ya gelerek, BDP Şanlıurfa Milletvekilleri İbrahim Ayhan, İbrahim Binici ve BDP İl Başkanı Celalettin Erkmen'le birlikte Balıklıgöl'ü ziyaret etti. Burada balıklara yem atıp dilek tutan Baydemir, daha sonra bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti.

Hazreti İbrahim'in doğduğuna inanılan mağarayı da ziyaret eden Baydemir, daha sonra halk otobüsüne binerek şehri dolaştı. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Baydemir, otobüse binen kadınlara yer verdi, çocuklarla yakından ilgilendi.Yorum Yaz
Güvenlik Kodu Resmi Yenile
'30 Mart çıkış yolu olacaktır'
'Köşkün bir numaralı adayı Erdoğan'dır'
Diğer Haberler
Kılıçdaroğlu: Yalana tanıklık etmem
Bekaroğlu CHP'ye eşi izin verirse gelecek!
Erdoğan'ın Şeref Madalyası jestine Gül'den karşılık
Halef, Selef ilk görüşmesi saat 22:00’da
Fidan'ı Akdoğan istemedi iddiası
Konya'da Davutoğlu coşkusu
Bozdağ törene katılacak mı?
Bahçeli: Kukla Başbakan olarak anılacak
Törene katılacak isimler belli oldu
Erdoğan'ın çağrısına Gülen'den jet yanıt

464
0