Tümü
BDP Adayı Osman Baydemir Balıklıgöl'de
25.01.2014 - 15:40:10
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir, seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl'e gitti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir, seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl'e gitti. Hazreti İbrahim'in doğduğuna inanılan mağarayı ziyaret eden Baydemir, balıklara yem attı, dilek tuttu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir dün kente gelip seçim çalışmalarını başlattı. Akşam Diyarbakır'a dönen Baydemir, sabah yeniden Şanlıurfa'ya gelerek, BDP Şanlıurfa Milletvekilleri İbrahim Ayhan, İbrahim Binici ve BDP İl Başkanı Celalettin Erkmen'le birlikte Balıklıgöl'ü ziyaret etti. Burada balıklara yem atıp dilek tutan Baydemir, daha sonra bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti.

Hazreti İbrahim'in doğduğuna inanılan mağarayı da ziyaret eden Baydemir, daha sonra halk otobüsüne binerek şehri dolaştı. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Baydemir, otobüse binen kadınlara yer verdi, çocuklarla yakından ilgilendi.Yorum Yaz
Güvenlik Kodu Resmi Yenile
'30 Mart çıkış yolu olacaktır'
'Köşkün bir numaralı adayı Erdoğan'dır'
Diğer Haberler
İsrail'i yüz defa kınadım, bin defa daha kınarım
İstikrarı bozmak için tuzaklar kuruldu
AK Parti'de Şok
Erdoğan: İlker Paşa'nın Dediği Oldu
Süreç devam edecek
İhsanoğlu: Bayram huzur içinde geçsin
En kanlı dönemini yaşıyor
'Sınıf başkanı bile olamaz!'
İhsanoğlu: Cumhurbaşkanı olmak kolay değil
Nar gibi olacağız

397
0