Tümü
BDP Adayı Osman Baydemir Balıklıgöl'de
25.01.2014 - 15:40:10
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir, seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl'e gitti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve BDP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir, seçim çalışmaları kapsamında Balıklıgöl'e gitti. Hazreti İbrahim'in doğduğuna inanılan mağarayı ziyaret eden Baydemir, balıklara yem attı, dilek tuttu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Baydemir dün kente gelip seçim çalışmalarını başlattı. Akşam Diyarbakır'a dönen Baydemir, sabah yeniden Şanlıurfa'ya gelerek, BDP Şanlıurfa Milletvekilleri İbrahim Ayhan, İbrahim Binici ve BDP İl Başkanı Celalettin Erkmen'le birlikte Balıklıgöl'ü ziyaret etti. Burada balıklara yem atıp dilek tutan Baydemir, daha sonra bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti.

Hazreti İbrahim'in doğduğuna inanılan mağarayı da ziyaret eden Baydemir, daha sonra halk otobüsüne binerek şehri dolaştı. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Baydemir, otobüse binen kadınlara yer verdi, çocuklarla yakından ilgilendi.Yorum Yaz
Güvenlik Kodu Resmi Yenile
'30 Mart çıkış yolu olacaktır'
'Köşkün bir numaralı adayı Erdoğan'dır'
Diğer Haberler
Yeni Türkiye kazanmıştır
Arınç: Kabinede görev dağılımı yapıldı
CHP PM için kimler aday oldu?
Kurtulmuş'a CHP protestosu
Başbakan hükümet programını okuyor
Erdoğan: Polise yeni dalga operasyonlar var
TBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı
Hepinizin yanımda durmanızı istiyorum
Hükümette görev dağılımı
Tarafsızlık daha önemli

469
0