Bugun...
Bizi izleyin:Akın: ''Atatürk'e ve ailesine dil uzatan alçakların yeri tarih çöplüğü olacaktır''

Tarih: 10-05-2017 13:36:51 Güncelleme: 10-05-2017 14:10:51 + -


CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, bir televizyon kanalında Atatürk'e yapılan hareketlerle ilgili olarak basın açıklaması yaptı.


Akın: ''Atatürk'e ve ailesine dil uzatan alçakların yeri tarih çöplüğü olacaktır''

AKP döneminde yaratılan iklim Cumhuriyete, Cumhuriyet değerlerine ve Atatürk’e karşı saldırıların, iftira ve karalamaların artmasına yol açmıştır. Bir televizyon kanalında kendini bilmez bir müptezel tarafından Atatürk’e yapılan hakaretlere karşı halkımızın sessiz kalacağını sananlar yanıldılar.

 

Yine bir cemaatin hocalarından  olduğu belirtilen Hasan Akar adındaki aşağılık şahsın Atatürk ve annesi Zübeyde Hanım’a yağdırdığı iftira dolu hakaretleri sosyal medyada ortaya çıktı.

 

Bir ülkenin kurtuluşu ve kuruluşuna öncülük yapmış, büyük devrimci Mustafa Kemal Atatürk’e Kurtuluş Savaşından bu yana olmadık yalanlarla iftiralar atanlar, Kurtuluş Savaşında emperyalistlerle işbirliği yapan vatan hainlerinin günümüzdeki takipçileridir. Türkiye Cumhuriyetini ve Cumhuriyet Devrimlerini bir türlü içine sindirmeyenler bir taraftan tarihi çarpıtarak, bir taraftan da Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e iftiralar atarak alçakça saldırıyorlar.

 

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’le ilgili bu alçakça iftiraları atanlar ve yalanlar uyduranlar ile bütün bunlara sessiz kalanlar bilmeliler ki; hiçbir güç Yüce Türk halkının gönlünden Atatürk’ü silmeyi başaramayacaktır. Mustafa Kemal Atatürk Türk Halkının lideri ve kahramanı olarak tarih boyunca var olmayı sürdürecektir. Ama ona ve ailesine dil uzatan alçaklar ile onların onaylayıcılarının yeri  tarihin çöplüğü olacaktır. 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
  Münir Özkul'un unutulmaz filmleri
 • Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
  Uçak kazasında yaşama şansını artıran kritik bilgiler
 • Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
  Ömrü 2 günü geçmeyen devletler!
 • CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
  CHP'nin Adalet Yürüyüşünden görüntüler!
 • Dünyanın en pahalı 10 şehri
  Dünyanın en pahalı 10 şehri
 • Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
  Yargı yılı açılışından çarpıcı kareler!
FOTO GALERİ
YUKARI smok alien smok smok AL85 smok G-Priv 2 elektronik sigara şehirler arası evden eve nakliyat film izle gebze evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat Bahisnow moda blog sen anlat karadeniz izle İkinci El Bilgisayar Alan Yerler